Українська євангельська теологічна семінарія
Локальне зображення обкладинки
Локальне зображення обкладинки

Людина та її світогляд : У пошуках істини і реальності / Д. Гудінг, Дж. Леннокс, Том 2

Альтернативний автор-особа: Автор, Гудінг , Д., 1947-2009, Девід Вторинний автор-особа: Автор, Леннокс, Д., 1943-, ДжонМова: українська ; проміжний переклад: російська ; оригінал: англійська.Країна: УКРАЇНА.Вихідні дані: Київ : Українське Біблійне Товариство , ©2006Опис: 374 с. ISBN: 966-412-019-7.Індекс Дьюї (ДКД): 241Примітки про зміст: Частина 1. ІСТИНА І РЕАЛЬНІСТЬ: ПОСТАНОВКА ПРОБЛЕМИ Розділ 1. Поняття реальності Розділ 2. Якою є природа Вищої Реальності Частина 2. ФІЗИЧНІ І МЕТАФІЗИЧНІ ПРОБЛЕМИ Розділ 3. Індійський пантеїстичний монізм Розділ 4. Давньогрецька філософія і давньогрецький містицизм Розділ 5. Атеїзм і етичний натуралізм Розділ 6. Християнський теїзм Частина 3. ПРОБЛЕМИ ЕПІСТЕМОЛОГІЇ Розділ 7. Як ми пізнаємо світ? Розділ 8. У пошуках істини Розділ 9. Постмодернізм, філософія і література Розділ 10. Постмодернізм і наука Анотація: Головна тема цього тому - етика. Усі його розділи присвячені саме цій темі. Розділ 1-й починається з обговорення тих особливостей життя сучасної людини, які, з одного боку, ускладнюють, а з іншого - роблять усе більш необхідними серйозні роздуми про основні етичні принципи, практики і цінності життя. Адже етика, насправді, - не буденна наука, що описує, як у дійсності поводяться окремі індивіди, суспільства, нації й культурні спільноти. Етика - це нормативна дисципліна, яка розкриває, як ми повинні поводитися. У розділі 2-му також побачимо, що про практичну чесноту писав Арістотель, а потім звернемося до напряму етичної думки, який у наші дні називається етикою чесноти. У розділі 3-му, перейдемо до практичних питань міжособистісних стосунків. Розглянемо етичні проблеми, пов′язані з появою нового життя. У розділі 4-му розглядається низка критичних ситуацій, котрі можуть виникнути і в дійсності виникають внаслідок наступу промисловості на навколишнє середовище, а також у таких різноманітних сферах життя людини, як спорт, рекламна діяльність тощо. Насправді мета авторів полягає в тому, щоб просто пояснити природу християнської етики.. Тип одиниці: Книги
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Поточна бібліотека Зібрання Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Бібліотека Української євангельскої теологічної семінарії Російсько-український фонд Наукова література 241 ГУД.С /2//1 (Огляд полиці(Відкривається нижче)) Доступно (Немає обмежень доступу) 42173-014285

Частина 1. ІСТИНА І РЕАЛЬНІСТЬ: ПОСТАНОВКА ПРОБЛЕМИ
Розділ 1. Поняття реальності
Розділ 2. Якою є природа Вищої Реальності
Частина 2. ФІЗИЧНІ І МЕТАФІЗИЧНІ ПРОБЛЕМИ
Розділ 3. Індійський пантеїстичний монізм
Розділ 4. Давньогрецька філософія і давньогрецький містицизм
Розділ 5. Атеїзм і етичний натуралізм
Розділ 6. Християнський теїзм
Частина 3. ПРОБЛЕМИ ЕПІСТЕМОЛОГІЇ
Розділ 7. Як ми пізнаємо світ?
Розділ 8. У пошуках істини
Розділ 9. Постмодернізм, філософія і література
Розділ 10. Постмодернізм і наука

Головна тема цього тому - етика. Усі його розділи присвячені саме цій темі.
Розділ 1-й починається з обговорення тих особливостей життя сучасної людини, які, з одного боку, ускладнюють, а з іншого - роблять усе більш необхідними серйозні роздуми про основні етичні принципи, практики і цінності життя. Адже етика, насправді, - не буденна наука, що описує, як у дійсності поводяться окремі індивіди, суспільства, нації й культурні спільноти. Етика - це нормативна дисципліна, яка розкриває, як ми повинні поводитися.
У розділі 2-му також побачимо, що про практичну чесноту писав Арістотель, а потім звернемося до напряму етичної думки, який у наші дні називається етикою чесноти.
У розділі 3-му, перейдемо до практичних питань міжособистісних стосунків. Розглянемо етичні проблеми, пов′язані з появою нового життя.
У розділі 4-му розглядається низка критичних ситуацій, котрі можуть виникнути і в дійсності виникають внаслідок наступу промисловості на навколишнє середовище, а також у таких різноманітних сферах життя людини, як спорт, рекламна діяльність тощо.
Насправді мета авторів полягає в тому, щоб просто пояснити природу християнської етики.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Локальне зображення обкладинки

Працює на АБІС Коха