Українська євангельська теологічна семінарія
Локальне зображення обкладинки
Локальне зображення обкладинки

Приреченість : Політика і катастрофи / Фергюсон Ніл

Основний автор-особа: Фергюсон, Н., 1964-, Фергюсон, Ніл, АвторМова: українська ; оригінал: англійська.Країна: УКРАЇНА.Відомості про видання: пер. з англ.Вихідні дані: Київ : Наш Формат, 2022Опис: 496 с. ; іл.ISBN: 978-617-7973-85-9; 978-617-7973-86-6.Індекс Дьюї (ДКД): 362.1962414Анотація: Що спільного між початком коронавірусу й Чорнобильською катастрофою? Вони почалися з брехні. У 1986 році радянська влада приховала серйозність небезпеки, а на початку 2020-го те саме зробили китайці. Як це вплинуло на людство? «Сірий носоріг» став «чорним лебедем». Але ця книжка — не чергова спроба знайти винного. Вона про значно більше і глибше: як виникають лиха, чи можна як передбачити, що робити, коли небезпека стає неминучою. Чому Тайваню й Південній Кореї вдалося, а США і Британії — не зовсім? Як нашкодила одночасна «інфодемія» фейкових новин і теорій змови? Чому катастрофа оголює суспільства й робить одних крихкими, других — стійкими, а третіх — антикрихкими? Як подано апокаліпсис у різних релігіях і чи варто його боротися? Про це та інше розповідає відомий історик, який одним із перших розгледів у коронавірусі планетарну загрозу. А ще він понад 30 років цікавиться роллю хвороб в історії — «Колумбового обміну», лондонської чуми 1665-го, епідемії холери в Гамбурзі 1892-го тощо. Цього досить, щоб отримати уроки історії та краще підготуватися до викликів.. Тип одиниці: Книги
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Оцінки зірочками
    Середня оцінка: 0.0 (0 голос.)
Фонди
Поточна бібліотека Зібрання Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
Бібліотека Української євангельскої теологічної семінарії Російсько-український фонд Наукова література 362.1962414 ФЕР /1//1 (Огляд полиці(Відкривається нижче)) Доступно (Немає обмежень доступу) 42173-009210

Що спільного між початком коронавірусу й Чорнобильською катастрофою? Вони почалися з брехні. У 1986 році радянська влада приховала серйозність небезпеки, а на початку 2020-го те саме зробили китайці. Як це вплинуло на людство? «Сірий носоріг» став «чорним лебедем».

Але ця книжка — не чергова спроба знайти винного. Вона про значно більше і глибше: як виникають лиха, чи можна як передбачити, що робити, коли небезпека стає неминучою. Чому Тайваню й Південній Кореї вдалося, а США і Британії — не зовсім? Як нашкодила одночасна «інфодемія» фейкових новин і теорій змови? Чому катастрофа оголює суспільства й робить одних крихкими, других — стійкими, а третіх — антикрихкими? Як подано апокаліпсис у різних релігіях і чи варто його боротися?

Про це та інше розповідає відомий історик, який одним із перших розгледів у коронавірусі планетарну загрозу. А ще він понад 30 років цікавиться роллю хвороб в історії — «Колумбового обміну», лондонської чуми 1665-го, епідемії холери в Гамбурзі 1892-го тощо. Цього досить, щоб отримати уроки історії та краще підготуватися до викликів.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Локальне зображення обкладинки

Працює на АБІС Коха