Українська євангельська теологічна семінарія

Ігри, що запобігають агресії

155.418 ПОР /1//1
Портман Р., ;
Ігри, що запобігають агресії / Портман Розмарі . — Львів : Свічадо, ©2015. — 107 с. . — (Інтерактивні ігри). — ISBN 978-966-395-413-4
ББК 159.942-057.87
ДКД 155.418
ДКД 155.418
Зміст:
1. Вчимося жити зі злістю та агресією
Вступ
2. Інтерактивні вправи та ігри як допоміжні педагогічні засоби
Методично-дидактичні зауваги
3. Ігри та вправи на основі щоденних життєвих ситуацій
3.1. Зауважуємо і проявляємо агресивні емоції
3.2. Розпізнаємо причини злості та агресії
3.3. Вивчаємо самих себе та інших
3.4. Опановуємо і перемагаємо злість та агресію
3.5. Формуємо власну гідність і сильну особистість
3.6. Зав′язуємо неагресивні стосунки
3.7. Мирне вирішення конфліктів
Анотація:
Скарги на агресивність дітей і молоді та на безпорадність у стосунках з ними батьків не таке вже нове явище, як це випливає з описів окремих проблемних ситуацій. Середовище реагує на агресивну поведінку покараннями, здачею і суспільною ізоляцією. Хто відчув таку реакцію на собі, сприймає її як власну загрозу, що веде не до зменшення агресивних реакцій, а до нових станів агресії.
- Як розпізнати причини злості та агресії у дітей?
- Як опанувати й перемогти ці почуття?
- Як навчитися мирно вирішувати конфлікти?
- Як формувати власну гідність та сильну особистість?
Понад 150 інтерактивних вправ та ігор, що увійшли до цього збірника, - це простий у застосуванні спосіб розпочати процес конструктивного переборювання злості та агресії. Завдяки їм діти й підлітки можуть навчитися приймати і проявляти свої емоції, опановувати -свою агресію, активно налагоджувати приязні стосунки.
Попри те, що гра не є "серйозною" ситуацією, у ній відбуваються важливі навчальні процеси. Навчитися застосовувати інтерактивні вправи та ігри легко. Вони не вимагають великих зусиль, а можуть дати педагогічний поштовх для конструктивного перетворення злості та агресії. Вони пропонують дітям і молоді відкриті системи взаємодії, можливість набувати різноманітного особистого і групового досвіду. У грі діти можуть виражати власні потреби і відчуття, діяти активно, на власний розсуд, не боячись за наслідки своєї поведінки.

Працює на АБІС Коха